קמין גז בנוי Front Facing של אורטל משתלבים בצורה אסתטית עם הקירות והאלמנטים האדריכליים ליצירת מראה מודרני ייחודי ביופיו.

אורטל קמינים, החברה הוותיקה והמוכרת בישראל בתחום הקמינים מציעה גם לכם להתרשם מקטלוג הקמינים הבנויים. המוניטין המוצלח של אורטל נבנה בזכות איכות הייצור הגבוהה, השימוש בטכנולוגיה מתקדמת והאסתטיקה הבלתי מתפשרת של אותם קמינים המוצעים לקהל הישראלי והבינלאומי.

בדף זה, נספק לכם הצצה אינפורמטיבית לגבי קמין גז בנוי בסגנון רטרו מהפנט, אשר יהפוך את הסלון שלכם או חדר העבודה לחלל בעל מראה מרשים ומיוחד. מעוניינים להכיר את קמיני הגז הבנויים שלנו? התחילו לקרוא

 
קמין בנוי – על מה מדובר?
במסגרת הקמינים המוצעים על ידי חברת אורטל, אחד מסוגי הקמינים הזוכים לתשומת לב רבה מצד קהל הצרכנים הינו קמין גז בנוי פינתי. בכדי להבין האם קמין זה מתאים גם לכם, ראשית כל חשוב שתכירו מעט ותבינו מהו קמין גז בנוי.

קמין בנוי הוא אותו קמין בנוי ליבה אשר מיועד להתקנה בתוך דקורציית אבן, אדמה, מתכת או גבס. כאן מדובר על מערכת הסקה בעלת ליבה סגורה באמצעות מחיצה או מערכת בעלת ליבה פתוחה. בכדי שהקמין יהיה מוגן מפני רוח והשפעות הסביבה בונים סביבו חיפוי מסוים (אם באמצעות קיר גבס ואם באמצעים אחרים), דבר אשר מספק לו לא רק הגנה אלא גם קו אסתטי מיוחד המאפיין אותו. אותה מחיצה תמיד תיבנה מחומר גלם אשר עמיד בפני חום וניתן לבקש מראש שיעצבו את אותה מחיצה בהתאמה לדרישות הלקוח ולסגנון החלל בו הוא ימוקם.
היתרונות של קמין בנוי

בטיחותי – קמין בנוי הוא קמין שיחמם את ביתכם באופן בטיחותי
חימום יעיל – אחד היתרונות העיקריים של קמין גז בנוי וזאת מלבד האסתטיות היפהפייה שלו הוא שהוא מחמם את הבית לאט אך באופן אחיד וקבוע.
יעילות – אם אתם מעוניינים בחימום אחיד המתפשט במהירות, קמין מסוג זה יעשה את העבודה.
חסכוני – קמין גז בנוי ידוע בחסכוניות שלו
ידידותי למשתמש – הקמין קל לתפעול
אסתטיות מנצחת – קמינים בנויים מוצעים במגוון רחב של עיצובים, כמו למשל קמין בנוי פינתי ועוד.
קמין גז בנוי מחיר – צוות אורטל קמינים ישמח להתאים את הקמין המתאים לכם לתקציב הקיים ברשותכם.

קמין גז בנוי מחירים
אחת השאלות הנפוצות של רוב הצרכנים אשר מעוניינים לבחור בקמין זה או אחר היא 'קמין גז בנוי מחירים'. כאן, חשוב שתיקחו בחשבון שטווח המחירים של קמינים בנויים רחב, אך שהעלות של קמין זה היא לרוב גבוהה יותר שבהשוואה אל קמינים ניידים וחשוב לקחת בחשבון שאם מעוניינים בקמין הבנוי, מומלץ להזמין את התקנתו בעת בניית הבית או בעת השיפוץ וזאת משום הבנייה המורכבת.

לסיכום, אחת הבחירות המועדפות של לקוחותינו היא קמין בנוי המעוצב בסגנון של פעם וזאת משום יתרונותיו הרבים, טווח המחירים הרחב, העובדה שהוא בטוח גם בסביבת ילדים וזאת משום החיפוי סביבו.

₪20,000.00
₪20,000.00
₪20,000.00
₪20,000.00
₪20,000.00
₪20,000.00